
Лічильник газу мембранний METRIX G 6 база 250 мм 1-1/4"
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Мембранний лічильник газу
Використовується на малих витратах газу. Пропускна здатність таких лічильників рідко перевищує 40 м3/год (лічильник газу G1,6; G2,5; G4, G6; G10; G16; G25). Основна перевага таких газових лічильників – простота в експлуатації та виготовленні, що дає їм досить високу точність вимірювань. З мембранним газовим лічильником Вас не буде хвилювати проблема вплив магнітного поля на показання або поява газу під стекленным циферблатом.
Лічильники газу Apator Metrix сертифіковані на території всіх держав Євросоюзу, багатьох країн СНД, а також відзначені в Державному Реєстрі засобів вимірювань України. Додаткові сертифікати дозволяють установку приладів без проходження первинної повірки і зобов'язують завод виробник виконувати обслуговування під час всього гарантійного терміну.
Комунально-побутові лічильники газу " Metrix G6 Метрікс призначені для комерційного обліку споживання природного газу, газоподібних пропану, бутану і їх сумішей в побутовому і комунальному секторах при тисках і витрати, що не перевищують значень, зазначених в технічних параметрах.
Мають повірку і гарантію від заводу-виробника.
Заявлений виробником термін служби лічильника 20 років.
Газовий лічильник потрібно підбирати, виходячи із споживаної потужності вашого обладнання.
G1,6 – газова плита і газова колонка
G2,5 – газова плита, газова колонка і котел малої потужності
G6-2, G4/G6-1, G4 – газова плита, газова колонка, котел середньої потужності або автономна котельня
Пропускна здатність газового лічильника
G2,5 = від 0,025 до 4м3/год;
G4 – від 0,04 до 6 м3/год;
G6 – від 0,06 до 10 м3/год;
G10 – від 0,10 до 16 м3/год;
G16 – від 0,16 до 25 м3/год.
Технічні характеристики газового лічильника Metrix " G-6
| Робоче середовище | природний газ |
| Максимальна витрата, м3/ч | 10 |
| Мінімальний витрата, м3/ч | 0,06 |
| Номінальна витрата, м3/ч | 6 |
| Обсяг циклу, дм3 | 2,2 |
| Допустимий робочий тиск, кПа | 50 |
| Максимальна втрата тиску при Qmax, Па | 150 |
| Межа похибки, %: | |
| від Qmin до 0,1 Qmin | ±3 |
| від 0,1 Qmin до Qmax | ±1,5 |
| Вимірювальний діапазон лічильного механізму, м3 | 99999, 99 |
| Величина 1 імпульсу, м3 | 0,01 |
| Пусковий поріг, дм3/год | 8 |
| Габаритні розміри, мм | 276 × 326 × 190 |
| Маса, кг | 4,5 |
| Міжповірочний інтервал, років | 10 |
Особливості газового лічильника Metrix " G-6
1) самий тривалий гарантійний термін – 5 років
2) сверхзащищенный лічильний механізм – виключено будь-яке втручання і підробка пломб
3) корпус лічильника виготовлений з штампованої сталі і витримує температуру до 650ºС
4) газовий лічильник має імпульсний вихід, що дозволяє через датчик імпульсів (комплектуються за замовленням) проводити дистанційний знімання показань в системах автоматизованого збору та обробки інформації, а також встановлювати модулі передоплати.
5) міжповірочний інтервал — 10 років;
6) міжосьова відстань 250 мм;
7) точність і стабільність вимірювань;
8) довговічність;
9) широкий діапазон робочих температур;
10)висока стійкість від несанкціонованих дій;
11)напрямок потоку газу зліва направо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metrix |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Область застосування лічильника | Побутової |
| Вид газу | Природний |
| Вид лічильника | Мембранний |
| Максимальна витрата, Qmax | 10 куб.м/год |
| Номінальна витрата, Qn | 6 куб.м/год |
| Мінімальна витрата, Qmin | 0.06 куб.м/год |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Приєднувальний розмір | 1 1/4" |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 276 мм |
| Довжина | 326 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Міжосьове відстояння | |
| Міжосьова відстань | 250 мм |
- Ціна: 3 800 ₴
