

Лічильник газу мембранний METRIX G 4 різьба 1"
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Комуно-побутові мембранні лічильники газу "Metrix" G4 призначені для комерційного обліку споживання природного газу, газоподібних пропанів, бутану та їх сумішей у побутовому та комунальному секторах за тиску та витрат, що не перевищують значень, зазначених у технічних параметрах. Гарантійний термін — 5 років. Міжперевірковий інтервал — 10 років.Лічильник має надзахищений лічильник, який унеможливлює будь-яке втручання й підробку пломб; так само корпус лічильника виготовляється зі штампованої сталі та витримує температуру до 650 °C. Технічні характеристики газового лічильника Metrix G-4:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metrix |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Область застосування лічильника | Побутової |
| Вид газу | Природний |
| Вид лічильника | Мембранний |
| Максимальна витрата, Qmax | 6 куб.м/год |
| Номінальна витрата, Qn | 4 куб.м/год |
| Мінімальна витрата, Qmin | 0.04 куб.м/год |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір | Білий |
| Міжосьове відстояння | |
| Міжосьова відстань | 110 мм |
- Ціна: 2 100 ₴
