



Сепаратор молока вершковіддільник Мотор Січ СЦМ-80-17
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сепаратор молока вершковіддільник Мотор Січ СЦМ-80-17
Нині, у фермерських або домашніх господарствах, є певні труднощі, щоб продати необроблене молоко як сировину для різних виробництв. Для розв'язання цієї проблеми та підвищення показників продажів продукції, допомагають сепаратори молока. Які підходять для фермерського, так і для домашнього використання.
Принцип роботи сепаратора.
У процесі перетворення молока на вершки вода відділяється від жирів (частково), після такого процесу виходить знежирене молоко (зворотне) та вершки (концентрат). За допомогою внутрішнього барабана, і виходить поділ складників сировини, оберти якого, приблизно 10 тисяч обертів на хвилину. Великий плюс у тому, що для роботи з сепаратором вам не потрібно мати спеціальні знання або навички.
Для перетворення домашнього молока на сметану, без сепаратора буде обійтися складно. Тому що принцип дії сепараторів і діапазон регулювання густоти вершків дає змогу витягти вершкову суміш і вершки для вживання або подальшого виробництва олії.
Характеристики сепаратора:
Продуктивність за молокою, л/год, не менш ніж: 80
Частота обертання барабана, об/хв: 10500 ±1000
Кількість тарілок у барабані, шт.: 10... 12
Місткість молокоприймача, л: 0,05
Вміст жиру в звороті, %, не більш ніж: від 1:4 до 1:10
Регулювання об'ємних співвідношень жиру до зворотного боку: 0,5
Потужність споживана, Вт, не більш ніж: 60
Напруга живлення, В: 220± 10%
Частота напруги живлення, Гц: 50
Температура сепарованого молока, °С: 35...40
Діаметр чаші, мм, не більш ніж: 365
Висота, мм, не більш ніж: 520
Маса сепаратора, кг, не більш ніж: 6
Сепаратор молока вершковіддільник Мотор Січ СЦМ-80-17 можна купити в нашому інтернет-магазині: https://tmbest.com.ua
Нині, у фермерських або домашніх господарствах, є певні труднощі, щоб продати необроблене молоко як сировину для різних виробництв. Для розв'язання цієї проблеми та підвищення показників продажів продукції, допомагають сепаратори молока. Які підходять для фермерського, так і для домашнього використання.
Принцип роботи сепаратора.
У процесі перетворення молока на вершки вода відділяється від жирів (частково), після такого процесу виходить знежирене молоко (зворотне) та вершки (концентрат). За допомогою внутрішнього барабана, і виходить поділ складників сировини, оберти якого, приблизно 10 тисяч обертів на хвилину. Великий плюс у тому, що для роботи з сепаратором вам не потрібно мати спеціальні знання або навички.
Для перетворення домашнього молока на сметану, без сепаратора буде обійтися складно. Тому що принцип дії сепараторів і діапазон регулювання густоти вершків дає змогу витягти вершкову суміш і вершки для вживання або подальшого виробництва олії.
Характеристики сепаратора:
Продуктивність за молокою, л/год, не менш ніж: 80
Частота обертання барабана, об/хв: 10500 ±1000
Кількість тарілок у барабані, шт.: 10... 12
Місткість молокоприймача, л: 0,05
Вміст жиру в звороті, %, не більш ніж: від 1:4 до 1:10
Регулювання об'ємних співвідношень жиру до зворотного боку: 0,5
Потужність споживана, Вт, не більш ніж: 60
Напруга живлення, В: 220± 10%
Частота напруги живлення, Гц: 50
Температура сепарованого молока, °С: 35...40
Діаметр чаші, мм, не більш ніж: 365
Висота, мм, не більш ніж: 520
Маса сепаратора, кг, не більш ніж: 6
Сепаратор молока вершковіддільник Мотор Січ СЦМ-80-17 можна купити в нашому інтернет-магазині: https://tmbest.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мотор Січ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сепаратор |
| Привід | Електричний |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Споживана потужність | 0.06 кВт |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики сепаратора | |
| Продуктивність по молоку | 80 л/год |
| Частота обертання барабана | 10500 об/хв |
| Об'єм чаші молокоприемника | 12 л |
| Максимальна температура молока, що сепарується | 40 град. |
| Матеріал чаші молокоприймача | Харчовий алюміній |
| Діаметр чаші | 365 мм |
| Висота чаші | 520 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 4 750 ₴
