Розширювальні баки для систем опалення в магазині TM Best
Розширювальні баки для систем опалення є невіддільною частиною обладнання закритих опалювальних конструкцій. Вони встановлюються, щоб запобігти підвищенню напору в трубах, під час нагрівання та розширення носія тепла. Переважно їх монтують в автономні конструкції опалення приватних будинків. Також можливе використання в системах кондиціонування, охолоджувальних установках. До уваги покупця представлені вироби високої якості, які пройшли випробування на заводі. Вся продукція сертифікована та відповідає міжнародним стандартам.
Переваги встановлення пристроїв:
Надійне й безпечне функціонування опалювального обладнання;
Виняток розгерметизації, внаслідок підвищення тиску;
Герметичність, виключає можливість випаровування теплоносія та потребу її доливати, брак у магістралях і радіаторах повітря гарантує тривалий термін експлуатації опалювального обладнання;
Контроль рівня води в трубопроводі;
Відведення надлишків повітря;
Конструктивне виготовлення виробу дає змогу монтаж у будь-якій точці магістралі;
Не утворюються повітряні корки;
Запобігання перевищенню номінального значення тиску в системі.
Типи ємностей для збирання зайвого носія
Встановлення розширювача можливе в системах закритого та відкритого типу. Ресивери з виконання розрізняють круглі та сплюслі. Пристрої бувають вертикального та горизонтального положення. За конструкцією мембрани вся продукція розділяється на розширювальні бачки зі змінною та стаціонарною перетинкою.
Розширювальні баки застосовуються в системах опалення закритого типу. Для автономної системи опалення в приватних будинках розширювальний бак — це невіддільна частина системи. Головне завдання розширювального бака запобігати надмірному тиску в системі, під час нагрівання та розширення теплоносія в системі підвищується тиск. Мембрана, яка розміщена всередині бака, компенсує підвищення тиску.
Особливості конструкції та роботи розширювального бака
Агрегат являє собою металеву ємність із розташованою всередині неї гумовою мембраною, з приєднувальним штуцером і ніпелем. Бак покритий термостійкою фарбою. Місткість виробу може бути різною. Все залежить від загального об'єму води в нагрівальних приладах. Мембрана ділить бачок на дві частини: одна — заповнена повітрям, інша наповнюється надлишками гарячої рідини. Повітря в ресивер закачується за допомогою ніпеля. Коли теплоносій досягає температури кипіння, його об'єм збільшується і через шток потрапляє всередину ємності, де охолоджується й повертається в труби. Саме «груша» відіграє роль компенсатора напору в трубах, завдяки частковому відбору надлишків гарячої води. Під час монтажу фланцового бачка бажано встановити запобіжний клапан