Різьбові латунні фітинги – види, класифікація, призначення, особливості монтажу
Якщо ви плануєте використовувати латунні фітинги для монтажу комунікаційної магістралі, ми допоможемо вам зробити правильний вибір цих виробів. З'єднувальні деталі при проектуванні комунікацій є основою всієї роботи. Величезною популярністю користуються різьбові латунні фітинги, і цьому є пояснення. Латунь – найміцніший, антикорозійний, довговічний у використанні матеріал. Для правильної організації трубопроводу, необхідно відповідально підійти до вибору фітингів, ми пропонуємо вам докладний опис і призначення кожного з них.
Зганяння американка
Для створення роз'ємного з'єднання, яким характерна висока стійкість до кліматичних змін і довговічна працездатність, використовують зганяння американка. Вироби виконуються в стандартному і посиленому корпусі. При використанні фітинга в посиленому корпусі виключається необхідність застосування додаткових ущільнювальних матеріалів. Провести монтаж і демонтаж трубопроводу ви зможете досить швидко і просто. І це пояснюється наявністю накидної гайки.
Застосовуючи американку, вам не потрібно обертати труби, цей фітінг комфортно використовується навіть у важкодоступних місцях. Кутова американка допоможе вам створити розведення в комунікаційній системі навіть за умови обмеженого простору. Ви зможете зробити з'єднання під прямим кутом.
Латунна муфта
Для сполуки та в разі необхідності розбирання труб використовується муфта. Це найпопулярніший вид з'єднання, що забезпечує герметичність всієї системи. За умови з'єднання труб різного діаметру в одну систему використовується перехідна муфта.
Латунний ніпель
Цей вид фітинга відповідає за з'єднання труб, діаметр яких однаковий. Перехідною фітінг працює з трубами різного діаметру. Корпус виробу – це зовнішні різьби з двох сторін і шестигранник для зручності робіт з сполучної деталлю. Купити латунний ніпель.
Трійник латунний
Виріб забезпечує відведення робочих потоків від основної магістралі. Ви зможете забезпечити перехід з зовнішньої різьби на внутрішнє різьбове з'єднання, а також приєднати труби різного діаметру. Монтаж додаткових відгалужень від основної магістралі проводиться за допомогою трійника. Безліч різних діаметрів, вироби у простому і посиленому корпусі ви можете придбати у каталозі нашого магазину.
Куточок латунний
Застосовується в місцях вигинів для монтажу трубопровідних систем. Кут допоможе з'єднати труби в місцях вигинів. Фітинга характерна висока міцність і довговічність експлуатації.
Кілька трубопровідних магістралей ви зможете з'єднати за допомогою латунної хрестовини. З'єднання, перехрещення і розводка трубопроводу проводиться за допомогою цього фітинга. Ви зможете підключити сантехнічну арматуру, техніку допомогою цього виду фітинга.
Заглушка латунна
Виріб призначений для закриття кінцевого отвору труби. Заглушка встановлюється на трубопровід з внутрішньою різьбою або зовнішньої.
Перехідник
Різновидом різьбового з'єднання є перехідник, що забезпечує перехід з одного діаметра труб на інший. Стиковку з трубами, шлангами, арматурою ви зможете зробити за допомогою перехідника.
Штуцер латунний
Втулка з внутрішнім різьбленням називається штуцером. Підключити гнучкий шланг для забезпечення системи поливу або зрошення можна за допомогою цього фітинга.
Подовжувач латунний
Виріб має внутрішню і зовнішню різьбу, призначене для створення муфтового з'єднання. Не тільки перехід, але і подовження трубопровідної магістралі ви зможете здійснити за допомогою подовжувача.
Врізка
Одна з різновидів латунного фітинга, що забезпечує відведення води від основної комунікаційної магістралі – це врізка. Врізку використовують, як додатковий каналізаційний злив в пральній машинці. Також при підключенні фільтруючих елементів цей клас фітинга популярний у використанні.
У каталозі нашого магазину ви можете купити різьбові латунні фітинги різного розміру та призначення. Ми пропонуємо вам уважно ознайомитися з асортиментом магазину, вибравши з'єднувальні елементи для монтажу комунікацій.
Переваги латунного фітинга:
Висока стійкість до різних температур;
Латунь не окислюється, має антикорозійні властивості;
Тривалий період експлуатації;
Простота монтажу систем, без використання спеціального інструменту і навичок;
Міцність і надійність з'єднання, герметичність комунікаційних систем;
Універсальність роботи в системах водопостачання, опалення.